Caterine Lodge

  • Wi-Fi
  • 24-timers Reception
  • Jacuzzi
  • Kæledyr ikke tilladt

Det komfortable Caterine Lodge er 8 minutters gang fra Trinity Church i Whetstone.

Nogle værelser på Caterine Lodge har udsigt over byen.

Pizzeria Bella Mia er ca. 250 meter fra stedet.

Lejlighedshotel ligger i nærheden af Flying Tiger Copenhagen, omkring 450 meter fra Woodside Park metrostation. Gæsterne kan nå sådanne landemærker som Finchley War Memorial på 10 minutters gågang. Du kan komme til Mill Hill om få minutter i bil. Det nærmeste busstoppested er Hail & Ride Woodside Park Road, inden for kun 150 meter.

    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    London City
    32 km

    Togstationer

    Finsbury Park
    8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Gratis parkering

    Serviceydelser

    • 24-timers Reception

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    Fritid

    • Have
    • Jacuzzi

    På værelser

    • Varme
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🌇
      Hvad er afstanden mellem Caterine Lodge hotel og byens centrum?
      Man kan komme til Whetstone inden for en 5 minutters gang fra Caterine Lodge hotel.
    • 🚎
      Er der offentlige transportstop ved siden af et Caterine Lodge hotel?
      Det nærmeste busstoppested er Hail & Ride Woodside Park Road, det er beliggende inden for 5 minutters gang fra et Caterine Lodge hotel og Woodside Park metrostation er kun 5 minutters gang væk.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    London City
    32 km

    Togstationer

    Finsbury Park
    8 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Caterine Lodge Whetstone

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk